Serbian War Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serbian War Team


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  BannerBanner  PristupiPristupi  

 

 Half-Life 2

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
markoca

markoca


Broj poruka : 38
Godina : 33
Location : Under the Grave
Datum upisa : 20.11.2007

Half-Life 2 Empty
PočaljiNaslov: Half-Life 2   Half-Life 2 Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 11:38 pm

Half-Life 2 predstavlja jedinstvo savrsene grafike, zvuka, akcije i animacija. Source endzin odlicno radi posao, a Havok tehnologija je ono sto je od igre napravilo vrh...
Nadam se da ste svi upoznati sa Gordonom Freemanom, glavnim likom koji tokom cele HL price nije ni A rekao...

Prica pocinje dolaskom glavnog lika u City 17, grad koji je pao u saku vanzemaljske rase Combine. Vi tu morate izvuci zivu glavu i uzvratiti udarac.
Igrac tokom price srece lepojku Alyx Vance i kasnije upozna njenog oca (Eli Vance) kojeg smo mogli videti u prvom HL-u. Tu je i Barney, takodje Gordonov kolega iz Black Mese u HL1.

Poslastica igre predstavlja prelepa grafika, neverovatne facijalne animacije, likovima slobodno mozete da citate sa usana. Ali to nije sve...
Da bi Havok endzin dosao do izrazaja i bio prikazan u punoj svetlosti, Valve je kao jednu od "alatki" u igru ubacio tzv. Gravity Gun. Pomocu ovoga, igrac moze na uzima raznorazne objekte koje sam ne moze da podigne i da ih premesti ili baci gde mu se cefne. Moja omiljena igracka Smile

Arsenal oruzja nije ni bogat ni siromasan: tu su Crowbar, ikona HL-a, pistolj, Magnum, sacmara, SMG-like masinka, Combine rifle, bazuka, rucna bomba. Novost predstavlja tzv. Bugbait koji koristite za gospodarstvo nad Antilonima, dzinovskim insektima. Gde ga bacite, tamo vise trava ne raste.

Jos jedan bitan element je to da se igra odvija u realnom vremenu, sto znaci da nema nikakvih sinematika i ucitavanja izmedju nivoa. Jedino je zastupljeno ucitavanje ismedju deonica, a igrac je sveprisutan.

Ukratko, Half-Life 2 je FPS naslov koji bi svi ljubitelji igara trebali da odigraju sa uzivanjem. Grafika, fizika i prica ce vas zaokupiti neko vreme.


Za: Grafika, fizika, facijalna animacija, prica, savrsena optimizacija.
Protiv: Stvarno ne znam sta tu moze da se stavi.

Moja ocena: 95/100

Screenshot
Screenshot 2
Screenshot 3

Minimum System Configuration

1.2 GHz Processor
256MB RAM
DirectX 7 capable graphics card
Windows 2000/XP/ME/98
Mouse
Keyboard
Internet Connection


Preferred System Configuration

2.4 GHz Processor
512MB RAM
DirectX 9 capable graphics card
Windows 2000/XP/ME/98
Mouse
Keyboard
Internet Connection

Igra podrzava DirectX 7 kartice!


Poslednji izmenio dana Čet Nov 22, 2007 12:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://markoca.notlong.com
Alen_101st
Admin
Admin
Alen_101st


Broj poruka : 93
Godina : 33
Location : Serbia,Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 16.11.2007

Half-Life 2 Empty
PočaljiNaslov: re   Half-Life 2 Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 12:11 am

Naravno,source engine,mnogo dobra igra koju sam presao,i stvarno uzivao u njoj!Iako nisam ljubitelj nekih igrica sa nakazama,odnosno,horor igre ali ova mi se jako dopala i rado bih je igrao ponovo!Ali,naravno,necu je igrati ponovo hehe Very Happy ...igrao,uzivao,zadovoljio se ali zivot ide dalje Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://ingame.forumsr.com
shegi

shegi


Broj poruka : 110
Godina : 31
Location : REPUBLIKA SRPSKA (PRNJAVOR)
Datum upisa : 20.11.2007

Half-Life 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Half-Life 2   Half-Life 2 Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 3:14 pm

aaaaaaaaaaa...half life ...obozavam tu igru...prvi dio sam presao vise puta...onda sam igrao half life 2 ali neznam koju epizodu...sve u scemu igra je odlicna...to je po meni igra sa najboljom pricom ikada...
Nazad na vrh Ići dole
KILLA

KILLA


Broj poruka : 39
Godina : 32
Location : SRBIJA//PANCEVO//SOUTH CENTRAL //STRELA
Datum upisa : 16.11.2007

Half-Life 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Half-Life 2   Half-Life 2 Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 3:35 pm

Alen_101st ::
Naravno,source engine,mnogo dobra igra koju sam presao,i stvarno uzivao u njoj!Iako nisam ljubitelj nekih igrica sa nakazama,odnosno,horor igre ali ova mi se jako dopala i rado bih je igrao ponovo!Ali,naravno,necu je igrati ponovo hehe Very Happy ...igrao,uzivao,zadovoljio se ali zivot ide dalje Wink

Kako te nije sramota lazes da si presao igru kad neznas ni kako izgeda:D

igru sam igrao malo .. nesto mi AI nije radio pa se nisam puno zajebavao sa ovom igrom.. a kasnije sam nabavio HL Lost Coast i presao.. igra je odlicna. grafika efekti.. i vestacka inteligencija je na nivou:)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ingame.forumsr.com
Sponsored content





Half-Life 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Half-Life 2   Half-Life 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Half-Life 2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Half Life The Orange Box
» Half Life The Orange Box
» The Orange Box - Half-Life 2: Episode Two

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian War Team :: .:Games:. :: -FPS(First Person Shooter)--
Skoči na: