Serbian War Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serbian War Team


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  BannerBanner  PristupiPristupi  

 

 Call Of Duty4 Modern Warfare

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
KILLA

KILLA


Broj poruka : 39
Godina : 32
Location : SRBIJA//PANCEVO//SOUTH CENTRAL //STRELA
Datum upisa : 16.11.2007

Call Of Duty4 Modern Warfare Empty
PočaljiNaslov: Call Of Duty4 Modern Warfare   Call Of Duty4 Modern Warfare Icon_minitimePet Nov 16, 2007 7:52 pm

Call Of Duty4 Modern Warfare Cod410
Dugo ocekivani nasleding Call of Duty 2 konacno je ugledao svetlost dana.. ovaj put se ne radi o tipicnoj WWII First-Person Shoter igrici. vec je ovo sada Modern Warfare Combat.... U kampanji borite se za US Marines(americke marince) ili UK SAS(Engleske specijalce) protiv Muslimana i Rusa...Mozete koristiti razne Gadgete kao sto su Night Vision, puske sa preciznim nisanima , Anti-Tenk Rakete veoma precizne i dugog dometa... Mozete zaigrati i DEMO verziju igre koja je se moze besplatno "skinuti" sa www.callofduty.com i tako mozete videti samo mali deo mogucnosti ove izvanredne igrice sa odlicnom grafikom i dobro odradjenim AI-em... Morate je igrati !

Call Of Duty4 Modern Warfare Call-of-duty-4-g
Call Of Duty4 Modern Warfare Cod4_modern_warfare_x360ps3_1
Call Of Duty4 Modern Warfare Call_of_duty_4_pc_06
Call Of Duty4 Modern Warfare Screenshot_888856021_1182012334
Call Of Duty4 Modern Warfare 939212_20070809_screen001


Poslednji put izmenio dana Pon Nov 19, 2007 5:10 pm, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ingame.forumsr.com
Alen_101st
Admin
Admin
Alen_101st


Broj poruka : 93
Godina : 33
Location : Serbia,Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 16.11.2007

Call Of Duty4 Modern Warfare Empty
PočaljiNaslov: Re: Call Of Duty4 Modern Warfare   Call Of Duty4 Modern Warfare Icon_minitimePet Nov 16, 2007 8:08 pm

Drugi svetski rat vise nije u modi!?Svi smo navikli,kad cujemo za Call of Duty,naravno,svi odmah pomislimo na WWII,malo neobicno,ali naviknucemo se Wink ...Prosecna ocean svih najpoznatijih casopisa je 9.5!Grafika nije grafika,grafika je film.Call of Duty 2 je malo dete za ovo!Ako ovo ne probate,dzabe ste sve igrali do sad Smile !Definitivno hit jeseni i naravno,kandidat za igru godine!Ovo nije igra,ovo je san Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
https://ingame.forumsr.com
shegi

shegi


Broj poruka : 110
Godina : 31
Location : REPUBLIKA SRPSKA (PRNJAVOR)
Datum upisa : 20.11.2007

Call Of Duty4 Modern Warfare Empty
PočaljiNaslov: Re: Call Of Duty4 Modern Warfare   Call Of Duty4 Modern Warfare Icon_minitimePet Nov 23, 2007 5:22 pm

HEHEHEHE...ja ju nemogu pokrenuti...ali ni nemam toliku zelju jer ja jedino volm WW2
Nazad na vrh Ići dole
Alen_101st
Admin
Admin
Alen_101st


Broj poruka : 93
Godina : 33
Location : Serbia,Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 16.11.2007

Call Of Duty4 Modern Warfare Empty
PočaljiNaslov: re   Call Of Duty4 Modern Warfare Icon_minitimePet Nov 23, 2007 5:36 pm

Ja takodje obozavam WWII,i tako sam i ja govorio kao i shegi,da necu ni da igram jer nije drugi svetksi rat,medjutim,prevario sam se...iako nije WWII igra je...je....fantasticna!Shegi,moras da probas ovo!Ako ovo ne igras dzabe si igrao sve do sada Wink hehe...
Nazad na vrh Ići dole
https://ingame.forumsr.com
shegi

shegi


Broj poruka : 110
Godina : 31
Location : REPUBLIKA SRPSKA (PRNJAVOR)
Datum upisa : 20.11.2007

Call Of Duty4 Modern Warfare Empty
PočaljiNaslov: Re: Call Of Duty4 Modern Warfare   Call Of Duty4 Modern Warfare Icon_minitimePet Nov 23, 2007 5:43 pm

OK...probacu)u igraonici)... mada nemogu zamisliti da mi nesto moze biti bolje od ww2 seriala
Nazad na vrh Ići dole
Alen_101st
Admin
Admin
Alen_101st


Broj poruka : 93
Godina : 33
Location : Serbia,Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 16.11.2007

Call Of Duty4 Modern Warfare Empty
PočaljiNaslov: re   Call Of Duty4 Modern Warfare Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 12:22 am

I kako ti se cini? Very Happy (ako si probao)
Nazad na vrh Ići dole
https://ingame.forumsr.com
shegi

shegi


Broj poruka : 110
Godina : 31
Location : REPUBLIKA SRPSKA (PRNJAVOR)
Datum upisa : 20.11.2007

Call Of Duty4 Modern Warfare Empty
PočaljiNaslov: Re: Call Of Duty4 Modern Warfare   Call Of Duty4 Modern Warfare Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 5:20 pm

nisam jos probao Very Happy ...ma ima vremena...kad me mine neka zelja ... Very Happy ....sad hocu da " tamanim suddenstrike 2...WW2 Very Happy Very Happy Laughing Cool Cool ...samo da skinem sa torenta... jos nekih 20 posto
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Call Of Duty4 Modern Warfare Empty
PočaljiNaslov: Re: Call Of Duty4 Modern Warfare   Call Of Duty4 Modern Warfare Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Call Of Duty4 Modern Warfare
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE
» Call of Duty 5
» Call of duty 4
» Da!Call of Duty 5 potvrdjen!
» Call of Duty 4 1.4 Patch

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian War Team :: .:Games:. :: -FPS(First Person Shooter)--
Skoči na: