Serbian War Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serbian War Team


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  BannerBanner  PristupiPristupi  

 

 The Orange Box - Half-Life 2: Episode Two

Ići dole 
AutorPoruka
markoca

markoca


Broj poruka : 38
Godina : 33
Location : Under the Grave
Datum upisa : 20.11.2007

The Orange Box - Half-Life 2: Episode Two Empty
PočaljiNaslov: The Orange Box - Half-Life 2: Episode Two   The Orange Box - Half-Life 2: Episode Two Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 12:48 am

The Orange Box je posebno izdanje koje sadrzi 5 igara:

Half-Life 2
Half-Life 2: Episode One
Half-Life 2: Episode Two
Team Fortress 2
Portal

Evo mojih utisaka iz Epizode Dva...

Sigurno vam je svima poznat serijal Half-Life 2 igara po epizodama. Valve je napravio ovaj potez da bi igracima pokazali desavanja posle originalnog Half-Lifea 2. U prvoj epizodi Alyx i Gordon beze iz City 17, a u ovoj su jos dalje od njega...

Prica pocinje tamo gde je stala u prvoj epizodi. Nakom unistenja Citadele (visoka plava gradjevina u srcu grada) koja je opustosila grad, glavni lik i njegova saputnica Alyx su doziveli nesrecu kada su vozom bezali iz grada. Nekadasnja Citadela je postala dzinovski portal kojim dolazi sve vise i vise Combine trupa.Posto nose veoma vaznu informaciju, moraju da stignu do Dr. Kleinera i njenog oca Elija u Beloj Sumi kako bi im predali tu informaciju. Medjutim, put do tamo je trovit.

Novu vrstu neprijatelja predstavljaju Antilonske matice i tzv. Hunteri, mehanicki tri-podi koji ce vam se igrati sa zivcima.
Sto se tice oruzja, nista nije ni oduzeto, ni dodato.

Grafika je dodatno ispeglana, isto vazi i za Havok endzin. Ovde je dostigao svoj vrhunac: scene u kojima kuca eksplodira u milion komadica su nadrealno uradjene. Gravity Gun je i dalje nezamenjivo orudje.

Ponovo cete sresti Doga, Alyxinog mehanickog cuvara. Ovaj put cete ga gledati u borbi. Sam Terminator bi mu pozavidio!

Naravno, ova epizoda nosi manu prethodne: njena duzina. Preci cete je za 4 sata, ako ste brz i iskusan igrac i manje.

Finale ove epizode je sokantno, i samo zeli da cekate Trecu i poslednju epizodu...
Jedan celnik Valvea je povodom nedavne konferencije izjavio da ce Episode Three biti poslednja u HL2 serijalu, ali ne i poslednja HL igra. Takodje je rekao da ove tri epizode predstavljaju Half-Life 3, jer bi se ta igra pravila vise od sest godina, koliko je trebalo za HL2, a fanovi sigurno nece toliko da cekaju.

Za: Nove lokacije, neprijatelji, poboljsana grafika i fizika
Protiv: Jako je kratka

Moja ocena: 90/100

Screenshot
Screenshot 2
Screenshot 3

Half-Life 2: Episode Two Minimum System Requirements
CPU: 1.2 GHz Processor
RAM: 256 MB
Graphics Card: DirectX 7 capable graphics card
Windows 2000/XP/ME/98
Mouse
Keyboard
Internet Connection
CD or DVD rom drive

Half-Life 2: Episode Two Recommended System Requirements
CPU: 2.4 GHz Processor
RAM: 512 MB
Graphics Card: DirectX 9 capable graphics card 256 MB
Windows 2000/XP/ME/98
Mouse
Keyboard
Internet Connection
CD or DVD rom drive

Half-Life 2: Episode Two Ideal System Requirements
For running the game smooth in 1280x1024 with High Quality graphics.

CPU: 3.4 GHz Processor
RAM: 1024 MB
Graphics Card: Radeon X800 or Geforce 6800
Windows 2000/XP/ME/98
Mouse
Keyboard
Internet Connection
CD or DVD rom drive
Nazad na vrh Ići dole
http://markoca.notlong.com
 
The Orange Box - Half-Life 2: Episode Two
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Half Life The Orange Box
» Half Life The Orange Box
» Half-Life 2
» The Orange Box - Portal

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian War Team :: .:InGame™ News:. :: -Games News--
Skoči na: