Serbian War Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serbian War Team


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  BannerBanner  PristupiPristupi  

 

 Counter Strike 1.6. prevelik ping

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
shegi

shegi


Broj poruka : 110
Godina : 31
Location : REPUBLIKA SRPSKA (PRNJAVOR)
Datum upisa : 20.11.2007

Counter Strike 1.6.   prevelik ping Empty
PočaljiNaslov: Counter Strike 1.6. prevelik ping   Counter Strike 1.6.   prevelik ping Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 11:02 pm

Posto je ovaj forum vezan za pc igre ali isto tako i za pomoc u vezi pc igara ja imam pitanje...Kada igram CS uglavnom mi je dobar ping(Na domacim serverima 20 - 30 a na stranim oko 150) ali ponekad zna da poludi i da varira izmedju 20 i 2000...mozeli se ikako smanjiti i odrzati stabilan????


P.S. znam da je ping povezan sa konekcijom....ja imam wireless 128 K
,a poznato je to da kod wireless-a signal varira...thnx in advance
Nazad na vrh Ići dole
markoca

markoca


Broj poruka : 38
Godina : 33
Location : Under the Grave
Datum upisa : 20.11.2007

Counter Strike 1.6.   prevelik ping Empty
PočaljiNaslov: Re: Counter Strike 1.6. prevelik ping   Counter Strike 1.6.   prevelik ping Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 11:18 pm

Iskljuci sve nepotrebne programe pre nego sto zaigras nesto preko neta...
Nazad na vrh Ići dole
http://markoca.notlong.com
shegi

shegi


Broj poruka : 110
Godina : 31
Location : REPUBLIKA SRPSKA (PRNJAVOR)
Datum upisa : 20.11.2007

Counter Strike 1.6.   prevelik ping Empty
PočaljiNaslov: Re: Counter Strike 1.6. prevelik ping   Counter Strike 1.6.   prevelik ping Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 11:19 pm

Mislis kao skype msn google talk itd?????
Nazad na vrh Ići dole
KILLA

KILLA


Broj poruka : 39
Godina : 32
Location : SRBIJA//PANCEVO//SOUTH CENTRAL //STRELA
Datum upisa : 16.11.2007

Counter Strike 1.6.   prevelik ping Empty
PočaljiNaslov: da   Counter Strike 1.6.   prevelik ping Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 12:03 am

da pogasi sve te programe.. i pazi da nemas neki spyware il virus pa ti jebe net... a moze biti i do provajdera.. jer vireles je jeben... zavisi i od vremenskih uslova i dal duva vetar i dal pada kisa i sneg... itd.. najbolji je kabal ... eto nadam se da ces uspeti da resis taj problemcic;D
ps. probaj da vidis kakva ti je veza sa baznom stanicom.. jer ako je losa i ako je promenjiva(sto cesto moze biti kod wirelessa) onda to moras resiti.. i'l da ti se antena okrece... study
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ingame.forumsr.com
Sponsored content





Counter Strike 1.6.   prevelik ping Empty
PočaljiNaslov: Re: Counter Strike 1.6. prevelik ping   Counter Strike 1.6.   prevelik ping Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Counter Strike 1.6. prevelik ping
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian War Team :: .:Games:. :: -FPS(First Person Shooter)--
Skoči na: